ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndieTyčinky ostatní výrobci

Vonné tyčinky Archanděl Michael

Vonné tyčinky Archanděl Michael

Vonné tyčinky Archanděl Michael s typickou pryskyřičnou vůní kadidla. Kadidlo Frankincense, známé též jako olibanum, je aromatická pryskyřice používaná již tisíce let. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 03.
Kód produktu:
X23250P
Původní cena:
139 Kč
Ušetříte:
21 Kč −15%
Vaše cena:
118 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Archanděl Michael

Vonné tyčinky Archanděl Michael s typickou pryskyřičnou vůní kadidla. Kadidlo Frankincense, známé též jako olibanum, je aromatická pryskyřice používaná již tisíce let. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Navoďte si očistnou, klidnou a povznesenou atmosféru pryskyřičnou vůní kadidla, vhodnou pro meditace, uvolnění od stresu a napětí. 

Vonné tyčinky Archanděl Michael s typickou pryskyřičnou vůní kadidla. Kadidlo Frankincense, známé též jako olibanum, je aromatická pryskyřice používaná již tisíce let. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Navoďte si očistnou, klidnou a povznesenou atmosféru pryskyřičnou vůní kadidla, vhodnou pro meditace, uvolnění od stresu a napětí. Přivolejte si na pomoc Archanděla Michaela, aby ochránil Vaši životní cestu a podpořil sílu, se kterou ji budete zvládat.

Michael – ochránce, který zajišťuje pomoc a podporu, posiluje naši odvahu vůči životním změnám. Jeho jméno znamená „ten, kdo vypadá jako Bůh“ nebo „ten, který je jako Bůh". Jeho barva je červená, která představuje vášeň, energii, sílu ohně, odvahu a lásku. Je energií života, barvou motivace, podporuje odvahu, přesvědčení a podporuje sebevědomí. Červená dává energii k dosažení životních cílů.

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Chtěli byste mít svého Anděla strážného z oblíbeného kamínku nebo podle Vašeho data narození? Inspirujte se naší Andělskou říší zde.

10 ručně rolovaných tyčinek
Hmotnost celkem: cca 20 g

Související produkty