ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Ananda vykuřovací směs pro odstranění negativity

Ananda vykuřovací směs pro odstranění negativity

Ananda je velmi příjemná směs bylin, dřev a pryskyřic pro potlačení nejen negativních pocitů, ale i pro odstranění negativity v celém prostoru, kde je vykuřována. Vykuřování této směsi navozuje příjemnou náladu a vnáší… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Ananda vykuřovací směs pro odstranění negativity

Ananda je velmi příjemná směs bylin, dřev a pryskyřic pro potlačení nejen negativních pocitů, ale i pro odstranění negativity v celém prostoru, kde je vykuřována. Vykuřování této směsi navozuje příjemnou náladu a vnáší do naší mysli pozitivní myšlenky a energii. Vykuřování této směsi celkovému uvolnění, potlačuje duševní napětí, chmury a deprese. Naopak vnáší do duše i mysli optimismus a radost.

Vůně této radostné směsi je zpočátku lehce citrusová, při spalování postupně vnáší do prostoru vůni středomořských bylin jako je levandule a rozmarýn, aby následně přidala vůni růží a poté rozvinula své výrazné tóny medu, santálového dřeva a vonných olejů. Negativita v naší mysli se postupně odplavuje někam do ztracena a vy můžete konečně začít myslet na věci hezké, milé a příjemné Pocítíte naprostou pohodu, klid a čistou mysl, která se postupně naplňuje radostí a optimismem.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, bobkový list, med, santálové dřevo, levandule, cukr, rozmarýn, pomerančová kůra, skořice, růžové lístky, pigmenty, jantar, vonné oleje

Užití směsi Ananda

Zapalte si tuto směs, pokud budete mít pocity, že se vám nic nedaří, že vše ve vašem životě či kolem vás je špatně… Prostě ve chvíli, kdy negativní myšlenky či okamžiky převáží nad těmi pozitivními a vy se takových myšlenek chcete zbavit. Ananda směs vám s tím pomůže a uleví vaší mysli. Jste-li majiteli léčivých kamenů, potom tuto směs můžete velmi dobře použít pro očistu a programování těchto kamenů, pokud účelem užití těchto kamenů má být odstranění negativity z vašeho okolí.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež nám pomáhají odstranit negativitu z našeho okolí, ať již v práci či doma. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty