ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Shanti vykuřovací směs pro harmonii domova

Shanti vykuřovací směs pro harmonii domova

Shanti  je okouzlující směs bylin, dřev a pryskyřic pro klidný a harmonický domov. Vykuřování této směsi navozuje příjemnou náladu a vnáší do prostoru domova pocit slunečního svitu a pozitivní energie. Vykuřování této… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Shanti vykuřovací směs pro harmonii domova

Shanti  je okouzlující směs bylin, dřev a pryskyřic pro klidný a harmonický domov. Vykuřování této směsi navozuje příjemnou náladu a vnáší do prostoru domova pocit slunečního svitu a pozitivní energie. Vykuřování této směsi napomáhá příjemné a bezstarostné relaxaci a celkovému uvolnění. Shanti je, dá se říci, velmi „pohodová“ směs“, kterou oceníte, chcete-li si udělat krásnou chvilku po náročném dnu.

Vůně této uklidňující směsi je zpočátku citrusová, při spalování postupně vnáší do prostoru vůni středomořských bylin jako je levandule a rozmarýn, aby následně přidala vůni růží a poté rozvinula své výrazné tóny medu, santálového dřeva, kadidla, myrhy a kopálu. Milá a přátelská vůně vás jakoby mávnutím kouzelného proutku přenese do vlídného místa někde ve Středomoří, se šmolkově modrou oblohou nad hlavou a hrou odlesků světla na vlnách tyrkysově zbarveného moře. Vezme vás mezi pole plná fialové levandule a sytě zeleného rozmarýnu, do sluncem prozářených pomerančových sadů. Ve chvíli, kdy se rozvoní myrha a santálové dřevo, dýchne na vás závan exotiky, po které tolik z nás často touží. Pocítíte naprostou pohodu, klid a čistou mysl, která se postupně naplňuje radostí a optimismem.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, bobkový list, med, santálové dřevo, levandule, cukr, rozmarýn, pomerančová kůra, skořice, růžové lístky, pigmenty, jantar, vonné oleje

Užití směsi Shanti

Zapalte si tuto směs kdykoliv budete chtít vnést do svého domova chvíle pohody a relaxace. Zaručeně vám s tím pomůže… Jste-li majiteli léčivých kamenů, potom tuto směs můžete velmi dobře použít pro očistu a programování těchto kamenů, pokud účelem užití těchto kamenů má být klidný a harmonický domov.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež nám pomáhají vytvořit doma harmonické a vlídné prostředí. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty