ÚvodVše o kamenechNovinkyZískejte vitalitu pomocí šperků se Stromem života

Získejte vitalitu pomocí šperků se Stromem života

Rozšířili jsme naši malou kolekci šperků se Stromem života o nové náramky a přívěsky z polodrahokamů. Symbol Stromu života má dlouhou historii v mnoha lidských kulturách a řadu významů:

V životě nejste sami: Strom života znamená, že v životě nejste opuštěným ostrovem, ale jste hluboce spjatí se světem kolem sebe, který ovlivňuje vaše schopnosti osobního růstu a prosperity.

Strom života je silný symbol rodiny a spojení s vašimi předky: strom symbolizuje předchozí generace vaší rodiny; strom vzniká vyklíčením ze semínka, roste a rozvětvuje se – stejně tak i rodina, strom vyroste do výšky a vidí, jak dalece může ještě růst, aby pak zplodil nové ovoce, které dává život další generaci, a jímž vše znovu začíná.

Šperky se Stromem života jsou symbolem zrození, životní síly a vitality. Pomáhají do nového začátku v životě, přinášejí svému nositeli pozitivni energii, dobré zdraví a světlou budoucnost. Chcete-li mít Strom života raději než šperk v podobě krásné bytové dekorace, potom si můžete vybrat z naší široké nabídky Stromečků štěstí.

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty