ÚvodEsoterikaFeng ShuiKřišťály pro Feng Shui

Lotosový květ pro Feng Shui z duhového křišťálu velký

Lotosový květ pro Feng Shui z duhového křišťálu velký

Krásný duhový křišťál pro Feng Shui ve tvaru lotosového z čirého olovnatého skla. Na křištálové sklo je nanesen kov, díky němuž se jeho plochy třpytí výraznými duhovými záblesky mnoha jemných barev. Od žluté přes… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2HE1971P
Vaše cena:
349 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lotosový květ pro Feng Shui z duhového křišťálu velký

Krásný duhový křišťál pro Feng Shui ve tvaru lotosového z čirého olovnatého skla. Na křištálové sklo je nanesen kov, díky němuž se jeho plochy třpytí výraznými duhovými záblesky mnoha jemných barev. Od žluté přes zelenou až po růžovou barvu. Průměr květu cca 9 cm.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl - a stále ještě je, obzvláště uctíváným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá léčit a harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou sytou duhou snad všech barev světelného spektra. Barevný třpyt se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. Zároveň prostor zbaví negativní energie, harmonicky usměrňuje chaotické toky energie, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace. Broušené hrany Feng Shui křišťálů podporují přesné myšlení, kreativitu, stimulují společenský živost a vytváří pozitivní vztahy v rodinně či s kolegy na pracovišti.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

Naše duhové křišťály byly speciálně navrženy a vybroušeny pro účely Feng Shui. Jedná se o skleněné krystaly s příměsí olova, které se svými vlastnostmi velmi podobají přírodnímu křišťálu.

Související produkty