ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky autorské RB Design

Obsidián černý a červený pukaný achát korálkový náramek RB Design 48

Obsidián černý a červený pukaný achát korálkový náramek RB Design 48

Krásný designový náramek z korálků přírodního obsidiánu a pukaného červeného achátu, doplněný o krásnou velkou kovovou mašličku. Červená je barvou vášně, lásky, síly a energie. Jedná se o jeden z našich autorských… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Kód produktu:
X2RBD48P
Původní cena:
189 Kč
Ušetříte:
28 Kč −15%
Vaše cena:
161 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Obsidián černý a červený pukaný achát korálkový náramek RB Design 48

Krásný designový náramek z korálků přírodního obsidiánu a pukaného červeného achátu, doplněný o krásnou velkou kovovou mašličku. Červená je barvou vášně, lásky, síly a energie. Jedná se o jeden z našich autorských šperků. Velmi výrazný, elegantní náramek, vhodný pro různé příležitosti, který díky kombinaci černé a červené nikdo na Vaší ruce nepřehlédne. Velikost korálků obsidiánu a achátu je cca 8 mm, velikost větších korálků achátu je cca 10 mm, rozměry mašličky: 29x19x3 mm, vyrobená je z obecného kovu barvy zašlého stříbra, navlečeno na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Česká ruční výroba. 

Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit. 

Obsidián ve Feng Shui představuje energii dřeva, které je tradičně spojováno s východní nebo jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Představuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost. Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Obsidián umístěte všude tam, kde chcete, aby proudila univerzální životní síla Čchi.

Obsidián vás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolomuje blokády, ale může mít i opačný účinek, proto je vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.

Detailní popis kamene: Obsidián

Achát dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Detailní popis kamene: achát

Související produkty