ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaPryskyřice

Energie čaker vykuřovací směs pryskyřic 60 g

Energie čaker vykuřovací směs pryskyřic 60 g

Nádherná a jemná vykuřovací směs pryskyřic a esenciálních olejů pro harmonizaci všech čaker v našem těle. Již na první pohled vlévá energii do těla i mysli díky své teplé oranžovo - červené barvě. Při vykuřování… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 01.
Kód produktu:
X21724P
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Energie čaker vykuřovací směs pryskyřic 60 g

Nádherná a jemná vykuřovací směs pryskyřic a esenciálních olejů pro harmonizaci všech čaker v našem těle. Již na první pohled vlévá energii do těla i mysli díky své teplé oranžovo - červené barvě. Při vykuřování zlepšuje průchodnost energie jednotlivými čakrami, harmonizuje naši mysl a navozuje příjemnou náladu. Vykuřování této směsi napomáhá uvolnění stresu i fyzického napětí v těle. Cenově výhodné balení 60 g v uzavíratelné plechovce.

Vůně této energizující a harmonizující směsi je zpočátku jemná a něžná, při spalování pak postupně rozvíjí výraznější tóny pryskyřic s nádechem pižma. Téměř omamná vůně vás pohladí jakoby dotekem jemného sametu. Vezme vás do náručí klidu, bude vás jemně konejšit a odstraňovat vnitřní napětí a únavu. Pocítíte, jak vám mezi čakrami začíná opět pozitivní energie, nesoucí s sebou radost ze života.

Užití směsi pryskyřic Energie čaker

Cítíte-li, že ztrácíte energii, která proudí mezi čakrami, dochází k tomu, že se vaše čakry dostávají do nerovnováhy a vy se cítíte nesví, unavení, bez chuti do čehokoliv. Vaše čakry je třeba opět zprůchodnit, aby mezi nimi mohla energie vašeho těla volně proudit a čakrám se navrátila jejich energetická rovnováha. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali jednotlivé čakry ve svém těle, uvědomili si jejich význam pro vaše zdravé tělo i mysl. Pokud budete při vykuřování této směsi mít u sebe některý z čakrových šperků s drahými kameny, tato krásná směs vám pomůže s očistou čakrových šperků od negativní energie, která se v nich časem může nashromáždit, a účinek čakrových šperků tak bude opět silnější.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Související produkty