ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Lapis lazuli a růženín náramek sekaný extra

Lapis lazuli a růženín náramek sekaný extra

Tmavě modrá hladina moře, nad kterou se nesměle objevují první náznaky růžového svítání, takový je tento nádherný náramek z lapisu lazuli a růženínu. Kouzelně modrý a růžový náramek již od pohledu navozuje pocity… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 03.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB02414-03P
Původní cena:
89 Kč
Ušetříte:
13 Kč −15%
Vaše cena:
76 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lapis lazuli a růženín náramek sekaný extra

Tmavě modrá hladina moře, nad kterou se nesměle objevují první náznaky růžového svítání, takový je tento nádherný náramek z lapisu lazuli a růženínu. Kouzelně modrý a růžový náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě krásného dne, plného radosti, lásky, štěstí a optimismu. Kovové korálky mezi jednotlivými kamínky dávají náramku "jiskru" a eleganci. Navlečeno na nylonové gumičce neutrální barvy. Ilustrativní vyobrazení, barevný tón kamenů, jejich tvar a velikost se může od doprovodné fotografie.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Při natažení na obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Lapis Lazuli je duchovní kámen. Vhodný pro meditace. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčebné využití: snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Detailní popis kamene Lapis Lazuli

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii. 

Léčebné užití: léčí choroby ledvin, srdce, jater, plic a genitálií a nervový systém. Léčí infekce močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Detailní popis kamene: růženín

Související produkty