ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuKozoroh v barvomluvě fialové

Kozoroh v barvomluvě fialové

                                                             Kozoroh_blog 

Lidem narozeným v období od 22. prosince až 20. ledna, tedy KOZOROHŮM, jsou tradičně přiřazeny fialové drahé kameny.  

Kozoroh patří mezi zemská znamení, kterému vládne planeta Saturn. Pro toto znamení je typický klid, trpělivost, vytrvalost a ctižádost. Kozorohové mohou propadat melancholii a pesimismu a potřebují často povzbudit sebedůvěru. Jsou šetrní, ale ne lakomí, chtějí mít pocit zázemí.  

Drahými kameny pro znamení Kozoroha jsou: achát, ametyst, amolit, aragonit, azurit, brazilit, eudialit, fluorit, gagát, granát, hematit, chalcedon, chryzopras, jantar, jaspis, karneol, křišťál, labradorit, lapis lazuli, malachit, měsíční kámen, obsidián, olivín, onyx, orpiment, rubín, ryolit, safír, sluneční kámen, sodalit, turmalín (černý), tyrkys, záhněda.
 
S nástupem zimy ustupují oranžové a červené barvy podzimu fialovým a modrým zimním tónům. Obloha je tmavší, sluneční paprsky mají menší intenzitu a Země se noří do zimního majestátu.
 
Fialová je osobní barvou lidí narozených v období těsně po zimním slunovratu, 22. prosince až 20. ledna, tj. ve znamení Kozoroha.
Je barvou intuice, snění, vznešenosti a luxusu. Je jednou z nejsilnějších barev v přírodě. Symbolizuje úctu, tajemství a magii, stejně tak kouzlo omlazení a obnovy.
Fialové paprsky pomáhají při interpretaci snů, inspirují k velkým činům, pomáhají k úspěchu a obnovení kouzla v našem životě i ve vztazích. 
Fialová je barvou hudby; dokáže nás ovlivnit, měnit, a spojit nás zdánlivě tajemným způsobem s našimi sny, naší minulostí a se sebou samými.


Kdy potřebujeme fialové kameny?
Když chceme naslouchat svému srdci, potřebujeme podpořit inspiraci a intuici.
 
Tmavě fialové drahé kameny jsou nazývány "kameny snů". Jsou okénky do duše a do světa pro pochopení běžného žití. Pomáhají interpretovat naše sny a pomocí nich můžeme v mysli pátrat po věcech, o kterých nevíme. Tmavě fialové kameny nám mohou pomoci podpořit nové vize. Tmavě fialová je barvou pravdy a paprskem štěstí. Pomáhá propojit sny s realitou a uskutečnit touhy a přání. Je součástí např. ametystu a halitu.

ametyst-luxusni-naramek-destickovy-11                    Eudialyt přívěsek stříbro 1 11                   caroit-extra-kvalita-naramek-sekany-14

Tmavě fialové kameny potřebujeme, když chceme naplnit osud, hledáme odpovědi na své otázky, potřebujeme přivolat štěstí, harmonii a klid.  
 
Světlé fialové kameny, barvy levandule, jsou kameny moudrosti, pomáhají nám zaměřit se na naše pocity a porozumět skrytým touhám. Jsou to kameny nespoutaného intelektu a srdce. Jsou vhodné pro naplnění našich snů, tužeb po lásce a náklonnosti.

Fialové kameny v barvě levandule se používají jako talismany pro život ve vysněném stylu, pro podpoření představivosti, důvtipu a vynalézavosti.

I když jsou fialové drahé kameny, polodrahokamy a krystaly určeny především lidem narozeným ve znamení Kozoroha, tak to neznamená, že je nemůže mít někdo jiný, a to zejména pro jejich pozitivní účinky v oblasti fyzické, duševní a duchovní, ale třeba i jen tak, třeba proto, že jsou krásné, nebo pro radost a potěšení!

Léčivé kameny Nefertitis.cz

http://www.nefertitis.cz/

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty