ÚvodEsoterikaFeng ShuiSochy a sošky

Buddha s vázou Amrity zelená soška

Buddha s vázou Amrity zelená soška

Krásná soška Buddhy s vázou Amrity. Soška je vyrobena z polyresinu, odolné pryskyřice. Symbolika: Amrita je symbolem nesmrtelnosti a životní energie. Výška je cca 11 cm. "Nektar Amrity" je čistá životní energie… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Kód produktu:
X218001P
Původní cena:
299 Kč
Ušetříte:
45 Kč −15%
Vaše cena:
254 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Buddha s vázou Amrity zelená soška

Krásná soška Buddhy s vázou Amrity. Soška je vyrobena z polyresinu, odolné pryskyřice. Symbolika: Amrita je symbolem nesmrtelnosti a životní energie. Výška je cca 11 cm.

"Nektar Amrity" je čistá životní energie. Amrita je jedním z hlavních mýtů hinduismu, kdy se spolu přetahují bohové a démoni, kteří při tom otáčejí sem a tam velkou kouzelnou horou. Tak vytvářejí v oceánu vesmíru mléčnou pěnu, ze které se tvoří elixír nesmrtelnosti a životní energie Amrita.

Ruce tohoto Buddhy vyjadřují Dhyana Mudra, tedy absolutní rovnváhu a meditaci. Obě ruce leží v klíně, dlaně jsou otočené vzhůru, pravá ruka spočívá na levé. 

Buddha, v překladu probuzený, osvícený, je v buddhismu bytostí, která dosáhla dokonalé realizace, tzv. osvícení. Takové bytosti jsou osvobozeny od tzv. tří jedů mysli, tj. nevědomosti, hněvu a chtivosti a od utrpení. Podstatou bytí pro ně jsou charakteristické znaky bytí, což značí neuspokojivost, nestálost a nepodstatnost.

Kam umístit sošku v interiéru?

Buddha ve Feng Shui je symbolem štěstí, moudrosti, osvícení, hojnosti, prosperity a přináší pozitivní energii.

Obecně se doporučuje umístit sošku minimálně několik centimetrů od země, naproti vstupním dveřím. Soška má zahánět negativní energii pronikající do domu.
K Buddhovi je nutné chovat se s respektem. Pokud budete hladit Buddhovo břicho, podpoříte jeho účel, a sice zesílení pozitivní energie, splnění přání a tužeb, stále dobrou náladu a zahánění smůly.

Chcete umocnit příznivé působení sošky Buddhy na Váš domov? Nezapomeňte na pravidelné vykuřování Buddhy pomocí vonných tyčinek: vonné tyčinky

Související produkty