ÚvodEsoterikaFeng ShuiSochy a sošky

Feng Shui bílá soška bohyně Zelená Tárá

Feng Shui bílá soška bohyně Zelená Tárá

Krásná Feng Shui bílá soška bohyně Zelená Tárá. Soška je vyrobena z polyresinu (odolné pryskyřice) imitující bílý mramor. Výška je cca 15 cm. Tara je obecně vnímána jako bytost, která může lidem pomoci před hrozícím… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X217294P
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Feng Shui bílá soška bohyně Zelená Tárá

Krásná Feng Shui bílá soška bohyně Zelená Tárá. Soška je vyrobena z polyresinu (odolné pryskyřice) imitující bílý mramor. Výška je cca 15 cm.

Tara je obecně vnímána jako bytost, která může lidem pomoci před hrozícím nebezpečím, k léčení nemocí a zdolání všech možných druhů překážek.

Tárá (Tara) je jedna z nejznámějších bohyní v buddhistickém světě. Překlad jejího jména je doslova „Vysvoboditelka“. Ve Feng shui se nachází v podobě výšivek až po barevné sochy. Tara má mnoho forem, mnoho barev a různých forem energie. Mezi nejoblíbenější patří zelená a bílá Tara, přičemž obě jsou označovány za „bohyni Matku“ a představují silný a ochranný proud soucitu. Dále existuje černá, červená, žlutá a modrá.

Tara je bohyní soucitu a matka osvobození. Její energie zahrnuje i úsilí, které se odráží v úspěchu obecně nebo při konkrétních činech. Nemusí se jednat jen o světské úspěchy, i když žlutá Tara je spojena s bohatstvím a prosperitou. Černá Tara představuje moc, modrá Tara schopnost přeměnit hněv. 

Zelená je univerzální barvou léčby, regenerace a růstu. Zelená Tara ztělesňuje léčivou energii uvolnění ze strachu a nevědomosti. Lidská nevědomost přichází v mnoha formách, od žárlivosti až po hrdost a je to právě zelená, která přináší povědomí a úlevu od negativních aspektů. Zelená symbolizuje živou energii, což je vysvětlení pro to, že zelená Tara je považována za bohyni činu – akce. Je často zobrazována s pravou nohou směrem dopředu, což znamená krok směrem vpřed. Dalším aspektem zelené je svěžest, která odráží mladistvost a hravost zelené Tary. Představuje aktivní, energickou stránku soucítění. Je národní ochránkyní Tibetu.

Hlavním rysem všech sošek, bez ohledu na to, jakou barvu vyjadřuje jejich specifická energie, je vždy ženská podoba.

Nejvhodnější místo pro zelenou Taru

Zelená Tara je spojována s východní nebo jihovýchodní oblastí domu, bytu nebo místnosti. Nikdy nesmí být umístěna na podlaze, dále v kuchyni nebo v koupelně. Výška umístění je nejméně 1 m nad zemí. Je vyzařováním silné energie soucitu, uzdravení ze strachu a pomáhá odstranit překážky.

Více o bohyni Tárá se dozvíte na: bohyně Tárá

 

 

 

Související produkty