ÚvodEsoterikaEnergetické šperkyŠperky z hematitu

Hematit náramek oválky se satinovanými korálky ametystu

Hematit náramek oválky se satinovanými korálky ametystu

Atraktivní náramek v krásné kombinaci hematitu a satinovaného ametystu.Elegantní, kovově šedý lesk hematitu krásně ladí s kouzelně fialovými korálky ametystu. Hematit je mocným kamenem, který pomáhá zvýšit sebevědomí… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03263-05P
Vaše cena:
119 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Hematit náramek oválky se satinovanými korálky ametystu

Atraktivní náramek v krásné kombinaci hematitu a satinovaného ametystu.Elegantní, kovově šedý lesk hematitu krásně ladí s kouzelně fialovými korálky ametystu. Hematit je mocným kamenem, který pomáhá zvýšit sebevědomí, odstraňuje plachost a zlepšuje soustředění. Ametyst ochraňuje, zvyšuje naděje a tiší obavy. Do spirály tvarované korálky hematitu dávají náramku v odrazech světla třpytivý vzhled. Tzv "frosted" úprava korálků, jako je ametyst v tomto náramku, do podoby ojíněných či zmrzlých korálků, je aktuálním celosvětovým modním trendem v oblasti výroby šperků z přírodních kamenů. Korálky jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 22 cm už náramek nepůsobí na ruce esteticky. Před koupí důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí, pokud je větší než cca 18 cm, náramek Vám nelze doporučit. Pro silnější zápěstí je tento náramek naprosto nevhodný!

Hematit je mocným kamenem ve vytahování nemocí z těla. Uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Léčebné využití hematitu: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy a křeče v nohou, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek.

Detailní popis kamene: hematit

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Detailní popis účinků kamene: ametyst

Související produkty