ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuStřelec v barvomluvě ametystové

Střelec v barvomluvě ametystové

                                                    Střelec_blog 

 

Lidem narozeným v období od 23. listopadu až 21. prosince, tedy STŘELCŮM, jsou tradičně přiřazeny drahé kameny ametystové barvy.  

Střelec patří mezi ohnivá znamení, a vládne mu planeta Jupiter. Pro toto znamení je typický smysl pro spravedlnost, charakteristická je upřímnost, nadšení a pracovitost se systematickým přístupem. Pokud jsou zbrklí, jsou mrzutí a neúspěch připisují okolí.

Drahými kameny pro znamení Střelce jsou: achát modrý, ametyst, avanturín (zelený), azurit, čaroit, dioptas, dumortierit, granát, chalcedon, chryzokol, chryzopras, iolit, labradorit, lapis lazuli, malachit, obsidián, opál, rubín, safír, sodalit, sugilit, tanzanit, topaz, turmalín, tyrkys, záhněda, zoisit.

Ametyst = tvořivost, vnímání, sebepoznání a porozumění. 
Jeho červeno-fialové paprsky spojují čas, je přechodem mezi končícím starým a počínajícím novým rokem, ohlašuje nástup zimy, je spojením mezi počátkem a koncem, dotváří velký kruh života.
Ametyst je nazýván krystalem tvořivosti. Na jaře jsme opět připraveni na nové začátky, nová poznání. Je osobním kamenem lidí narozených v době, kdy starý rok odchází a nový rok dosahuje zimního slunovratu, tj. 23. listopadu až 21. prosince, lidí narozených ve znamení Střelce.
Ametyst v sobě kombinuje ohnivou vášeň červeného paprsku a intuici fialové barvy. Pomáhá nahlédnout do našich emocí a logiky, čímž je kamenem vize, porozumění a sebepoznání.
 
Ametyst se používá pro podporu umělecké inspirace a tvořivosti. Posiluje originalitu a používá se k odhalení skrytých vlastností. Je užitečný pro tvořivé profese, např. pro skladatele, vynálezce, básníky a malíře jako talisman.

 

caroit-extra-kvalita-naramek-sekany-14ametystovy-kakoxenit-super-7-nausnice-stribro-1-11_1ametyst-nahrdelnik-sekany-11ametyst-naramek-sekany-siroky-11_1ametyst-naramek-extra-strapaty-11ametyst-brouseny-nausnice-muggle-stribro-11
 
Kdy potřebujeme tmavé ametystové kameny?
Když budeme potřebovat najít správnou cestu pro budoucnost, najít porozumění a posílit vnímání důsledků našich rozhodnutí.

Ametystové kameny světlejších odstínů pomáhají nahlédnout do našich duší a poznat a pochopit sebe sama. Jsou důležité pro poznání, osvícení, sebeúctu, posílení vlastních poznatků a překonání domýšlivosti.

I když jsou drahé kameny, polodrahokamy a krystaly v barvě ametystu určeny především lidem narozeným ve znamení Střelce, tak to neznamená, že je nemůže mít někdo jiný, a to zejména pro jejich pozitivní účinky v oblasti fyzické, duševní a duchovní, ale třeba i jen tak, třeba proto, že jsou krásné, nebo pro radost a potěšení!

Léčivé kameny Nefertitis.cz

http://www.nefertitis.cz/

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty