ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskySrdíčka a andělé s úchytem

Fluorit přívěsek srdíčko

Fluorit přívěsek srdíčko

Okouzlující přívěsek z vícebarevného fluoritu v podobě půvabně tvarovaného velkého srdíčka. Výrazný tvar srdíčka ještě umocňuje krása barevného přírodního fluoritu. Úchyt ze stříbřitě lesklého tombaku. Výška srdíčka cca… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
FLUOPH
Vaše cena:
129 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Fluorit přívěsek srdíčko

Okouzlující přívěsek z vícebarevného fluoritu v podobě půvabně tvarovaného velkého srdíčka. Výrazný tvar srdíčka ještě umocňuje krása barevného přírodního fluoritu. Úchyt ze stříbřitě lesklého tombaku. Výška srdíčka cca 1,5 cm, šířka cca 2,5 cm. Ilustrativní vyobrazení, kresba a barvenost jednotlivých přívěsků se může lišit od zobrazení na doprovodné fotografii.

Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni, posiluje naše myšlenky, potlačuje silné emoce, urovnává zoufalství, depresi či vztek. Zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, koncentraci, pomáhá při učení.

Léčebné využití fluoritu: o tomto kameni se traduje, že zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí a odstraňujev těle vše, co není v pořádku, napomáhá při léčbě virových onemocnění, obdobně je nápomocen při léčbě infekce, rýmy a nachlazení. Udává se, že má pozitivní vliv na regeneraci pokožky a sliznice, zmírňuje vrásky, pozitivně působí na zuby a lze jej proto použít během stomatologogických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů.

Více o účincích a vlastnostech kamene: fluorit

Související produkty