ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyTamblované kameny s úchytem

Tyrkys přírodní přívěsek

Tyrkys přírodní přívěsek

Přívěsek z nádherného velkého přírodního tyrkysu. Velikost tyrkysu cca 2,5 až 3 cm a nádherně modrá barva činí z tohoto přívěsku opravdový skvost! V přírodě těžený tyrkys je dnes již poměrně vzácný, takto velké kousky… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 19. 07.
Kód produktu:
X2TQNPP
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys přírodní přívěsek

Přívěsek z nádherného velkého přírodního tyrkysu. Velikost tyrkysu cca 2,5 až 3 cm a nádherně modrá barva činí z tohoto přívěsku opravdový skvost! V přírodě těžený tyrkys je dnes již poměrně vzácný, takto velké kousky se nevidí už příliš často. Nechte se okouzlit krásou jeho barvy, budete nosti vskutku nepřehlédnutelný šperk. Úchyt z bižuterního kovu. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní kámen, proto se barva, tvar a struktura kamene může lištit od doprovodných fotografií.

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty