ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndieTyčinky ostatní výrobci

Vonné tyčinky Archanděl Raphael

Vonné tyčinky Archanděl Raphael

Vonné tyčinky Archanděl Raphael se sladkou, bohatou vůní santalového dřeva. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Dopřejte si chvíle klidu, odpočinku a meditace pomocí sladké bohaté vůně santalového… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X23254P
Vaše cena:
139 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Archanděl Raphael

Vonné tyčinky Archanděl Raphael se sladkou, bohatou vůní santalového dřeva. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Dopřejte si chvíle klidu, odpočinku a meditace pomocí sladké bohaté vůně santalového dřeva, která přináší pocit klidu a harmonie a umožní uvolnění mysli.
Přivolejte si na pomoc Archanděla Rafaela, abyste potlačili bolesti a trápení, otevřeli srdce nové a silné lásce.

Rafael – tento archanděl je nejvyšším léčitelem. Je patronem léčení, lékařů a cestovatelů. Jeho jméno znamená „Bůh léčí". Barvou Rafaela je zelená, barva růstu, ztělesnění životní síly zrození a vývoje. Zelená je barvou nových vztahů, aktivit, používá se pro podporu uskutečnění plánů a zvýšení úsilí k dosažení vytčených cílů. Je barvou produktivity, prosperity, materiálního úspěchu, podporuje zdraví a fyzický růst.

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Chtěli byste mít svého Anděla strážného z oblíbeného kamínku nebo podle Vašeho data narození? Inspirujte se naší Andělskou říší zde.

10 ručně rolovaných tyčinek
Hmotnost celkem: cca 20 g

Související produkty