ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Vykuřovací směs pro harmonizaci kořenové čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci kořenové čakry

Výrazná a přesto jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy kořenové čakry Múladhára. Tato čakra, umístěná na konci kostrče, je základní čakrou v lidském těle. Má přiřazenu červenou barvu… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 01.
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Vykuřovací směs pro harmonizaci kořenové čakry

Výrazná a přesto jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy kořenové čakry Múladhára. Tato čakra, umístěná na konci kostrče, je základní čakrou v lidském těle. Má přiřazenu červenou barvu, představující životní vitalitu, a má zásadní vliv na naši životní sílu, fyzický a duševní vývoj a rozvoj vědomí. Pokud není kořenová čakra v harmonii s energií našeho těla, potom se cítíme bez energie, dostavuje se lenost a sebestřednost, místo vědomého jednání se chováme zbrkle, až pudově. Je-li však tato čakra v rovnováze, potom se cítíme fyzicky v pořádku, silní, s chutí do života. Směs Múladhára zlepšuje průchodnost energie kořenovou čakrou, kterou harmonizuje a vrací jí rovnováhu.

Vůně zajímavé směsi začíná příjemnou vůní středomořských bylin, aby následně přidala výraznější sladce kořeněné tóny vůně medu a hřebíčku, přecházející do výrazných vůní kopálu, kadidla a oleje z jojoby. Směs Múladhára, spolu s kořenovou čakrou, podporuje naši životní energii, životní sílu a rozvážné jednání. Vykuřování této směsi napomáhá očistě těla od negativních energií, potlačuje lenost a zbrklost.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní kalifornské jojoby.

Užití směsi pro harmonizaci kořenové čakry

Pokud se cítíte se slabí, bez energie, místo aktivity u vás začíná převažovat lenost, nebo když si škodíte zbrklým jednáním, může to být způsobeno i tím, že vaše kořenová čakra je zablokována negativní energií a potřebná pozitivní energie nemůže touto čakrou volně proudit.Je tedy potřeba tuto čakru zprůchodnit, tak aby v ní mohla energie vašeho těla volně. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali a uvědomili si význam kořenové čakry pro vaše tělo i mysl ve svém těle pro znovu získání životní energie a rozvahy.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat kořenovou čakru. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty