ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Vykuřovací směs pro harmonizaci sakrální čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci sakrální čakry

Sladká a příjemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy sakrální čakry Svádhišthána. Tato čakra, umístěná v dolní části křížové kosti, má přiřazenu oranžovou barvu, představující aktivitu a… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Vykuřovací směs pro harmonizaci sakrální čakry

Sladká a příjemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy sakrální čakry Svádhišthána. Tato čakra, umístěná v dolní části křížové kosti, má přiřazenu oranžovou barvu, představující aktivitu a energii, a má zásadní vliv na naše podvědomí, karmu a celkové vlohy k dobrému či špatnému. Pokud není sakrální čakra v harmonii s energií našeho těla, převažují naše špatné vlastnosti, například lenost, svárlivost, strach, pochyby a závist. Je-li tato čakra v rovnováze, potom dokážeme překonávat vše špatné, co je v nás. Směs Svádhišthána zlepšuje průchodnost energie sakrální čakrou, kterou harmonizuje a vrací jí rovnováhu.

Vůně této krásné směsi začíná s jemnou vůni středomořských bylin, aby následně přidala výraznější sladké tóny vůně medu a vanilky, které přecházejí do intenzivní vůně kopálu, kadidla a hřebíčku. Směs Svádhišthána, spolu se sakrální čakrou, podporuje naši bystrost a rozvoj osobnosti, dodává vůli překonat naše špatné vlastnosti. Vykuřování této směsi napomáhá k potlačení strachu, závisti, hněvu, lenosti a pochyb.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní vanilky.

Užití směsi pro harmonizaci sakrální čakry

Pokud se vám nedaří potlačit v sobě negativní pocity či vlastnosti, jako je smutek, vztek, lenost nebo svárlivost, může to být způsobeno i tím, že vaše hrdelní čakra je zablokována negativní energií a potřebná pozitivní energie nemůže touto čakrou volně proudit. Vaše myšlenky a sebevědomí se tím dostávají nerovnováhy.  Je tedy potřeba tuto čakru zprůchodnit, tak aby v ní mohla energie vašeho těla volně. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali a uvědomili si význam sakrální čakry pro vaše tělo i mysl ve svém těle, uvolnili se, a otevřeli svou mysl pro pozitivní rozvoj své osobnosti.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní eukalyptu.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat sakrální čakru. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty