ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáušnice

Ametyst náušnice Strom života

Ametyst náušnice Strom života

Půvabné náušnice Strom života z obecného kovu s ohlazenými kousky přírodního ametystu dávají energii a ochraňují svého nositele. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 08.
Kód produktu:
X2N-EJEW-N0030-08P
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst náušnice Strom života

Půvabné náušnice Strom života z obecného kovu s ohlazenými kousky přírodního ametystu dávají energii a ochraňují svého nositele. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek, posiluje věrnost. Strom života je silným symbolem, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalitu. Způsob spletení stříbřitě zbarvených drátků dává náušnicím třpytivý a luxusní vzhled. Délka náušnic včetně afro závěsu je cca 5,2 cm, velikost přívěsku stromu života je cca 2,8 cm, filigránová ruční práce. Materiál: zaoblené kousky ametystu a obecný kov.
Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, barevnost, tvar a velikost kamínků se může lišit od doprovodných fotografií.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Ametyst je kámen pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: udává se, že ametyst zmírňuje bolesti hlavy a odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kamene ametyst

Související produkty