ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrová hvězda v kruhu přívěsek Ag 925

Čakrová hvězda v kruhu přívěsek Ag 925

Stříbrný přívěsek s velkými drahými kameny v podobě stylizovaného kruhu s hvězdou uprostřed. Kruh symbolizuje dokonalost a ochranu, hvězda přináší štěstí a prosperitu. Ag 925, váha 5,4 g. V ručně vyráběném šperku ze… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 26. 04.
Kód produktu:
CP201
Původní cena:
899 Kč
Ušetříte:
262 Kč −29%
Vaše cena:
637 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Čakrová hvězda v kruhu přívěsek Ag 925

Stříbrný přívěsek s velkými drahými kameny v podobě stylizovaného kruhu s hvězdou uprostřed. Kruh symbolizuje dokonalost a ochranu, hvězda přináší štěstí a prosperitu. Ag 925, váha 5,4 g.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty