ÚvodEsoterikaFeng ShuiKřišťálové závěsy pro Feng Shui

Květina života Feng Shui závěs do okna z barevných křišťálů a kovu

Květina života Feng Shui závěs do okna z barevných křišťálů a kovu

Květina života půvabný Feng Shui křišťálový závěs do okna, krásně vypracovaný ze stříbřitého kovu se symbolem Květa života, barevných křišťálů a broušené čiré koule, vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X216529P
Vaše cena:
189 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Květina života Feng Shui závěs do okna z barevných křišťálů a kovu

Květina života půvabný Feng Shui křišťálový závěs do okna, krásně vypracovaný ze stříbřitého kovu se symbolem Květa života, barevných křišťálů a broušené čiré koule, vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých křišťálů, ale též vám dá životní energii. 3 ,5 cm velký přívěsek s kovovou Květinou života symbolizuje veškerou posvátnou geometrii života na Zemi. Sedm krystalů v barvách čaker harmonizuje a vyrovnává energie nejdůležitějších čaker. Zavěste tuto šňůru křišťálů nejlépe do okna a nechte slunce zářit skrze ně v kouzelných a jiskřivých barvách duhy do vašeho pokoje. Už jen pohled na třpytivé záblesky světla vám vnese do duše mír, radost a uvolnění. Nechte svou mysl laskat barevným svitem slunce a zobrazením plnohodnotného života, jež je skryto v symbolice Květu života. 

Délka závěsu cca 20 cm, průměr přívěsku s Květem života cca 35mm, velikost čakrových krystalů cca 14 mm. Broušené křišťály z olovnatého skla jsou spojeny sponami z bižuterního kovu stříbřité barvy. Symbol Květu života je z kovu stříbřité barvy, zalitého v kruhu z polyresinu - kov tak vlivem prostředí neztmavne a zůstane krásně stříbřitě lesklý.

Květina života je jedním ze symbolů, které jsou oblíbené jako součásti mandal dle posvátné geometrie. V Květu života je 19 kompletních stejně velkých kružnic, ve kterých lze najít mnoho symbolů, obrazců a zákonitostí života na Zemi.

Květina života ve tvaru kruhu je navíc symbolem dokonalosti a čistoty. Kruh ve Feng Shui v sobě nese něžnou ženskou energii Jin, která harmonizuje a aktivuje jemnou energii, vnášející do našeho života romantiku, pocit pohody a klidu, relaxaci a něhu. Je velmi vhodná pro podporu tvořivosti a představivosti, zejména pro lidi s uměleckými sklony a ambicemi. Květina života můžeme pověsit do středu jakékoliv místnosti nebo též do oken v místnostech, jejichž pozitivní energii potřebujem posílit.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

Naše duhové křišťály byly speciálně navrženy a vybroušeny pro účely Feng Shui. Jedná se o skleněné krystaly s příměsí olova, které se svými vlastnostmi velmi podobají přírodnímu křišťálu.

Související produkty