ÚvodEsoterikaFeng ShuiKřišťálové závěsy pro Feng Shui

Strom života Feng Shui závěs do okna z kovu a barevných křišťálů

Strom života Feng Shui závěs do okna z kovu a barevných křišťálů

Něžný a půvabný Feng Shui křišťálový závěs se symbolem Stromu života vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých křišťálů, ale též krásu a uvolnění. Na zavěšeném broušeném jemně fialovém křišťálu ve tvaru kapky je… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 26. 01.
Kód produktu:
0183
Vaše cena:
279 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Strom života Feng Shui závěs do okna z kovu a barevných křišťálů

Něžný a půvabný Feng Shui křišťálový závěs se symbolem Stromu života vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých křišťálů, ale též krásu a uvolnění. Na zavěšeném broušeném jemně fialovém křišťálu ve tvaru kapky je nanesen zlatavý kov, díky němuž se jeho plochy třpytí jemnou fialovou a zlatou barvou s třpytivými záblesky nádherně sytě modré barvy. 2,8 cm velká křišťálová kapka (slza) pro Feng Shui z čirého broušeného olovnatého skla zavěšená na konci závěsu symbolizuje "Amrita" - čistou životní energii. 4 cm velký stříbřitý kovový symbol Stromu života svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalitu. Na Stromu života jsou usazeni dva půvabní motýlci, kteří jsou symboly duše všech bytostí a symbolizují proměnu a vývoj člověka. Zavěste tuto šňůru křišťálů nejlépe do okna (bytu, kanceláře) a nechte slunce zářit skrze ně v kouzelných a jiskřivých barvách duhy do vašeho pokoje. Už jen pohled na třpytivé záblesky světla vám vnese do duše mír, radost a uvolnění. Nechte svou mysl laskat barevným svitem slunce a čerpejte z něj sílu a energii. 

Délka závěsu cca 30 cm, délka křišťálové kapky cca 28 mm, šířka cca 16 mm. Průměr kovovového symbolu Stromu života cca 40 mm. Broušené křišťály z olovnatého skla s řetízkem a symbolem Stromu života z bižuterního kovu stříbřité barvy. Závěs dodáváme v modro - zlatém dárkovém sáčku z organzy.

Křišťál ve tvaru kapky je symbolem mužské energie Jang, pomáhá aktivovat podnikavost, dodává jistotu, sebevědomí a sílu. Podporuje psychickou i fyzickou odolnost, vytrvalost a cílevědomost. Pomáhá soustředit se. Feng Shui křišťálová kapka je velmi vhodná především na pracovistě, do studentských pokojů a míst pro podnikání. Vřele ji můžeme doporučit rodičům, kteří chtějí vychovat cílevědomé a sebevědomé děti, které se v životě neztratí. Právě tyto vlastnosti feng shui kapka podporuje a rozvíjí.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

Naše duhové křišťály byly speciálně navrženy a vybroušeny pro účely Feng Shui. Jedná se o skleněné krystaly s příměsí olova, které se svými vlastnostmi velmi podobají přírodnímu křišťálu.

Související produkty