ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Náramek z korálků modrého křemene

Náramek z korálků modrého křemene

Krásný náramek z korálků modrého křemene zahání strach, deprese, hysterii a smutek, chrání a nosí štěstí. Do náramku je zakomponován třpytivý kovový korálek s povrchovou úpravou, zvanou "hvězdný prach", který náramku… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2BJEW-JB01699-05P
Vaše cena:
119 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Náramek z korálků modrého křemene

Krásný náramek z korálků modrého křemene zahání strach, deprese, hysterii a smutek, chrání a nosí štěstí. Do náramku je zakomponován třpytivý kovový korálek s povrchovou úpravou, zvanou "hvězdný prach", který náramku dává eleganci a "šmrnc". Velikost korálků cca 8 mm, jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumiččce neutrální barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Křišťál - křemen je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Léčebné využití: udává se, že křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Detailní popis kamene: křišťál

 

Související produkty