ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceČakrové a reiki sady kamenů a polodrahokamů

Čakrová sada kostek z polodrahokamů se symboly čaker

Čakrová sada kostek z polodrahokamů se symboly čaker

Atraktivní a unikátní sada čakrových kamenů, která obsahuje 7 polodrahokamů v podobě kostek pro dobíjení energie a dosažení rovnováhy sedmi základních čaker. Nádherná čakrová sada velkých ručně broušených kostek z… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2N-Chakra-128P
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrová sada kostek z polodrahokamů se symboly čaker

Atraktivní a unikátní sada čakrových kamenů, která obsahuje 7 polodrahokamů v podobě kostek pro dobíjení energie a dosažení rovnováhy sedmi základních čaker. Nádherná čakrová sada velkých ručně broušených kostek z polodrahokamů, ozdobených ručně vyrytými symboly jednotlivých čaker, tyto čakrové kostky pozitivně působí na naše tělo i mysl - čistí a dobíjí  jednotlivé čakry v lidském těle. Ke každé ze základních sedmi čaker se hodí jiný kámen (kameny) podle své barvy, struktury a vyzařování. Velikost jednotlivých kostek cca 2 až 2,5  cm. Výjimečně krásně zpracovaná sada za výhodnou cenu, jež bude nádhernou dekorací jak u vás doma, tak i třeba na vašem pracovišti.

Pro jednotlivé hlavní čakry jsou vhodné kameny, které na ně působí svou barvou a vyzařováním. Těchto vhodných kamenů pro každou čakru může být více nikoli pouze jeden druh kamene. Záleží i na individualitě každého člověka jaký kámen mu vyhovuje.

Čakrová sada obsahuje kostky z kamenů: ametyst, kalcit, křišťál, lapis lazuli, avanturín, jaspis a jaspis červený

Některé kameny jsou svým vyzařováním a zabarvením vhodné i pro 2 sousedící čakry - např. ametyst dobíjí šestou i sedmou čakru - podporuje logické myšlení, intuici i duchovno. Barva ametystu je od světle průhledně fialové po tmavě sytě fialovou; barva šesté čakry je dána tmavě modrou až indigovou, barva sedmé čakry fialovou až bílou.

Používejte tuto překrásnou čakrovou sadu při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v sadě harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno.  Tato okouzlující sada kostek je perfektní dárek buď přímo pro vás, nebo pro kohokoliv jiného, kdo hledá též energii na pomoc s vytvořením rovnováhy ve svém životě.

Sady drahých kamenů pro harmonizaci čaker jsou ideálním pomocníkem, abychom zůstali vyrovnanými po celý den a zároveň si udrželi dostatek energie a vitality na zvládnutí náročných věcí nejen pracovních, ale i věcí v celém našem životě.

Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, barevnost, kresba, tvar a velikost kostek z kamenů se může výrazněji lišit od kamenů na doprovodných fotografiích.

Související produkty