ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceČakrové a reiki sady kamenů a polodrahokamů

Čakrová sada kamenů se symboly a jmény čaker

Čakrová sada kamenů se symboly a jmény čaker

Atraktivní sada čakrových kamenů, která obsahuje 7 kamenů v podobě kulatých placiček - hmatek pro dobíjení energie a dosažení rovnováhy sedmi základních čaker. Nádherná čakrová sada velkých ručně broušených kulatých… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2N-Chakra-192P
Vaše cena:
449 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrová sada kamenů se symboly a jmény čaker

Atraktivní sada čakrových kamenů, která obsahuje 7 kamenů v podobě kulatých placiček - hmatek pro dobíjení energie a dosažení rovnováhy sedmi základních čaker. Nádherná čakrová sada velkých ručně broušených kulatých polodrahokamů, ozdobených ručně vyrytými symboly a jmíny jednotlivých čaker v sanskrtu, tyto kamínky pozitivně působí na naše tělo i mysl - čistí a dobíjí  jednotlivé čakry v lidském těle. Ke každé ze základních sedmi čaker se hodí jiný kámen (kameny) podle své barvy, struktury a vyzařování. Velikost jednotlivých hmatek cca 3,5 cm. Výhodou kamínků v podobě tromlovaných placiček je jejich snadnější nošení - lze je vložit do kapsy, kabelky či větší peněženky. Hmatky se též používají pro přikládání na energetické body našeho těla. Zdarma sametový váček pro ukládání čakrových hmatek.

Pro jednotlivé hlavní čakry jsou vhodné kameny, které na ně působí svou barvou a vyzařováním. Těchto vhodných kamenů pro každou čakru může být více nikoli pouze jeden druh kamene. Záleží i na individualitě každého člověka jaký kámen mu vyhovuje.

Čakrová sada obsahuje hmatky z kamenů: ametyst pro korunní čakru Sahasrára, sodalit pro čakru hrdla Višuddha, lapis lazuli pro čakru třetího oka Ájna, avanturín zelený pro srdeční čakru Anaháta, sluneční kámen pro sakrální čakru Svádhistána, kalcit žlutý pro čakru soalru plexus Manipúra a jaspis červený pro kořenovou čakru Múladhára.

Některé kameny jsou svým vyzařováním a zabarvením vhodné i pro 2 sousedící čakry - např. ametyst dobíjí šestou i sedmou čakru - podporuje logické myšlení, intuici i duchovno. Barva ametystu je od světle průhledně fialové po tmavě sytě fialovou; barva šesté čakry je dána tmavě modrou až indigovou, barva sedmé čakry fialovou až bílou.

Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, barevnost, kresba, tvar a velikost kamenů se může výrazněji lišit od kamenů na doprovodných fotografiích.

Související produkty