ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyVonné cihličky Aromafume

Vonné cihličky Aromafume pro 7. čakru

Vonné cihličky Aromafume pro 7. čakru

Vonné cihličky s aromatickou exotickou vůní květin, kombinované s nasládlou vůní santalového dřeva a zemité vůně pačuli, určené pro 7. čakru. Nechte se okouzlit nádhernou vůní, ve které se snoubí sladce omamná vůně… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X217927P
Původní cena:
79 Kč
Ušetříte:
16 Kč −20%
Vaše cena:
63 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné cihličky Aromafume pro 7. čakru

Vonné cihličky s aromatickou exotickou vůní květin, kombinované s nasládlou vůní santalového dřeva a zemité vůně pačuli, určené pro 7. čakru. 
Nechte se okouzlit nádhernou vůní, ve které se snoubí sladce omamná vůně jasmínu, symbolu lásky, krásy a smyslnosti, směs květinových vůní levandule, mandarinky, broskve a svěží vůně neroli, podtržené sladkými tóny santalového dřeva a plné, zemité vůně patčuli. Tato směs vůní vás okouzlí, navodí atmosféru pro uklidnění mysli, meditaci a rozjímání, pro romantické až smyslné chvíle a celkovou relaxaci, pomůže vám odpoutat se od starostí běžného života.

Cihličky v sobě snoubí vůni broskví, mandarinek, neroli, jasmínu, levandule, heřmánku, karamelu, muškátové šalvěje, kořene anděliky, pižma, santalu a pačuli.

Korunní čakra (Sahasrara) – pozitivně ovlivňuje čisté vědomí, duchovní jednotu, meditace, karmu. Její barva je v tomto případě ametystová. Ametystová symbolizuje tvořivost, vnímání, sebepoznání a porozumění. Ametystové paprsky spojují čas, je přechodem mezi končícím starým a počínajícím novým rokem, ohlašuje nástup zimy, je spojením mezi počátkem a koncem, dotváří velký kruh života. Na jaře jsme opět připraveni na nové začátky, nová poznání. Je barvou lidí narozených v době, kdy starý rok odchází a nový rok dosahuje zimního slunovratu, tj. od 23. listopadu až 21. prosince, ve znamení Střelce.

Aromafume cihličky svými vůněmi pomáhají harmonizovat jednotlivé čakry, podporují přirozené proudění životní energie, směrují „prána", životně důležitou sílu („prána" znamená dech), která představuje všechny proudy vitálních energií dohromady, tzv. absolutní energii, podněcují mysl, ducha i fyzické tělo. Cihličky jsou vyrobeny z různých přírodních surovin, zejména z aromatických dřevin, exotických květin, kůry stromů, pryskyřic, listů, květů a vonných olejů. Tyto součásti se používají i do exkluzívních parfémů a aromatických olejů a kosmetických přípravků, některé z nich i ve farmacii.

Použití: difuzér aromafume postavte na nehořlavou podložku (např. keramická miska), vložte do něj zapálenou čajovou svíčku, přiklopte měděnou miskou a na ni položte vonnou cihličku. Vonnou atmosféru vám vytvoří na cca 45 až 60 min. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během spalování a nějakou dobu po něm, se difuzéru nedotýkejte. Nenechávejte difuzér v dosahu dětí. 
Použít lze i aromalampu, která je uzpůsobená pro použití vonného vosku.  

Počet: 9 cihliček v balení
Hmotnost: cca 40 g
Cihličky uvolňují vůni bez popelu, s minimálním kouřem a jsou netoxické

Výrobce: Aromatan Cosmetics Pvt

Související produkty