ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyVonné cihličky Aromafume

Vonné cihličky Aromafume pro 3. čakru

Vonné cihličky Aromafume pro 3. čakru

Vonné cihličky s aromatickou vůní bergamotu a citrónové trávy, se sladkou vůní vanilky a santalu, doplněné pižmem a rozmarýnem, pro 3. čakru. Nechte se okouzlit nádhernou vůní, ve které se snoubí citrusové tóny… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X217923P
Vaše cena:
79 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné cihličky Aromafume pro 3. čakru

Vonné cihličky s aromatickou vůní bergamotu a citrónové trávy, se sladkou vůní vanilky a santalu, doplněné pižmem a rozmarýnem, pro 3. čakru. Nechte se okouzlit nádhernou vůní, ve které se snoubí citrusové tóny bergamotu, se sladkou vůní vanilky a santalového dřeva, s jemnou květinovou vůní růže, rozmarýnu a heřmánku, vytvořte si atmosféru vhodnou pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života.

Cihličky v sobě snoubí vůni máty, citrónové trávy, bergamotu, růžového dřeva, heřmánku, lišejníku větvičníku (oakmoss), vanilky, santalu, pižma a rozmarýnu.

Čakra solar plexu (Manipura) – pozitivně ovlivňuje komplexní emoce, osobní sílu, potlačuje strach, ovlivňuje názory. Její barva žlutá, symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost a srozumitelnost. Žlutá je barvou přicházejících a sílících slunečních paprsků a vřelosti, kterou s sebou přináší. Je barvou lidí narozených ve dnech počínajícího léta, v období od 22. června do 22. července, tj. ve znamení Raka. Je tedy barvou poloviny roku, úspěšného začátku nové cesty, příslibů a naplněných slibů a "slunečného" optimismu. 

Aromafume cihličky svými vůněmi pomáhají harmonizovat jednotlivé čakry, podporují přirozené proudění životní energie, směrují „prána“, životně důležitou sílu („prána“ znamená dech), která představuje všechny proudy vitálních energií dohromady, tzv. absolutní energii, podněcují mysl, ducha i fyzické tělo. Cihličky jsou vyrobeny z různých přírodních surovin, zejména z aromatických dřevin, exotických květin, kůry stromů, pryskyřic, listů, květů a vonných olejů. Tyto součásti se používají i do exkluzívních parfémů a aromatických olejů a kosmetických přípravků, některé z nich i ve farmacii.

Použití: difuzér aromafume postavte na nehořlavou podložku (např. keramická miska), vložte do něj zapálenou čajovou svíčku, přiklopte měděnou miskou a na ni položte vonnou cihličku. Vonnou atmosféru vám vytvoří na cca 45 až 60 min. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během spalování a nějakou dobu po něm, se difuzéru nedotýkejte. Nenechávejte difuzér v dosahu dětí. 
Použít lze i aromalampu, která je uzpůsobená pro použití vonného vosku.  

Počet: 9 cihliček v balení
hmotnost: cca 40 g
Cihličky uvolňují vůni bez popelu, s minimálním kouřem a jsou netoxické

Výrobce: Aromatan Cosmetics Pvt

Související produkty