ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyVonné cihličky Aromafume

Vonné cihličky Aromafume pro 6. čakru

Vonné cihličky Aromafume pro 6. čakru

Vonné cihličky s aromatickou exotickou vůní dřevin, kombinované s jemnou vůní růže, heřmánku a šalvěje, pro 6. čakru. Nechte se okouzlit nádhernou vůní, ve které se snoubí jemná vůně růže a heřmánku s kafrovou vůní… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X217926P
Vaše cena:
79 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné cihličky Aromafume pro 6. čakru

Vonné cihličky s aromatickou exotickou vůní dřevin, kombinované s jemnou vůní růže, heřmánku a šalvěje, pro 6. čakru. Nechte se okouzlit nádhernou vůní, ve které se snoubí jemná vůně růže a heřmánku s kafrovou vůní šalvěje, podtržené sladkými tóny santalového a cedrového dřeva a exotickou vůní pižma.
Budete okouzleni příjemnou atmosférou pro uklidnění mysli i těla, atmosférou vhodnou pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života.

Cihličky v sobě snoubí vůni jalovcových bobulí, levandule, heřmánku, mrkvové silice, muškátové šalvěje, růže, anýzu, pižma, cedrového dřeva a santalu.

Čakra Třetího oka (Ajna, výslovnost: ádžna, čelní čakra) – pozitivně ovlivňuje intuici, vnitřní vedení, vědomí a dává do rovnováhy naše vlastní „já“. Její barva je v tomto případě fialová. Fialová symbolizuje tvořivost, nové začátky a poznání. Fialová je barvou lidí narozených v době, kdy starý rok odchází a nový rok dosahuje zimního slunovratu, tj. 22. prosince až 20. ledna, lidí narozených ve znamení Kozoroha.
Fialová v sobě kombinuje ohnivou vášeň červeného paprsku a intuici fialové barvy. Pomáhá nahlédnout do našich emocí a logiky, je barvou porozumění a sebepoznání.

Aromafume cihličky svými vůněmi pomáhají harmonizovat jednotlivé čakry, podporují přirozené proudění životní energie, směrují „prána", životně důležitou sílu („prána" znamená dech), která představuje všechny proudy vitálních energií dohromady, tzv. absolutní energii, podněcují mysl, ducha i fyzické tělo. Cihličky jsou vyrobeny z různých přírodních surovin, zejména z aromatických dřevin, exotických květin, kůry stromů, pryskyřic, listů, květů a vonných olejů. Tyto součásti se používají i do exkluzívních parfémů a aromatických olejů a kosmetických přípravků, některé z nich i ve farmacii.

Použití: difuzér aromafume postavte na nehořlavou podložku (např. keramická miska), vložte do něj zapálenou čajovou svíčku, přiklopte měděnou miskou a na ni položte vonnou cihličku. Vonnou atmosféru vám vytvoří na cca 45 až 60 min. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během spalování a nějakou dobu po něm, se difuzéru nedotýkejte. Nenechávejte difuzér v dosahu dětí. 
Použít lze i aromalampu, která je uzpůsobená pro použití vonného vosku.  

Počet: 9 cihliček v balení
hmotnost: cca 40 g
Cihličky uvolňují vůni bez popelu, s minimálním kouřem a jsou netoxické

Výrobce: Aromatan Cosmetics Pvt

Související produkty