ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Vykuřovací směs pro harmonizaci čelní čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci čelní čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci čelní čakry Po jasmínu vonící směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy čelní čakry Ádžňá. Tato čakra, často též nazývaná čakrou třetího oka, je umístěná mezi… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Původní cena:
229 Kč
Ušetříte:
46 Kč −20%
Vaše cena:
183 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Vykuřovací směs pro harmonizaci čelní čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci čelní čakry

Po jasmínu vonící směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy čelní čakry Ádžňá. Tato čakra, často též nazývaná čakrou třetího oka, je umístěná mezi obočím ve středu čela. Má přiřazenu bílou barvu a má zásadní vliv na naše vědomí, intelekt a schopnosti učení se. Pokud není kořenová čakra v harmonii s energií našeho těla, potom se naše intelektuální schopnosti zhoršují, přestáváme činit rozumná a rozvážná rozhodnutí. Směs Ádžňá zlepšuje průchodnost energie čelní čakrou, kterou harmonizuje a vrací jí rovnováhu.

Vůně této půvabné směsi začíná příjemnou vůní středomořských bylin, aby následně přidala výraznější sladce kořeněné tóny vůně medu a hřebíčku, přecházející do výrazných vůní kopálu a kadidla, se kterými se jemně proplétá vůně jasmínu. Směs Ádžňá, spolu s čelní čakrou, podporuje intelekt, rozum a rozvážné jednání. Vykuřování této směsi napomáhá očistě těla od negativních energií, potlačuje nerozvážné jednání a naopak posiluje naše vědomí.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní jasmínu.

Užití směsi pro harmonizaci čelní čakry

Pokud si škodíte zbrklým jednáním nebo se stále obtížněji učíte novým věcem, může to být způsobeno i tím, že vaše čelní čakra je zablokována negativní energií a potřebná pozitivní energie nemůže touto čakrou volně proudit. Váš intelekt a rozvaha se tak dostávají do nerovnováhy.  Je tedy potřeba tuto čakru zprůchodnit, tak aby v ní mohla energie vašeho těla volně. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali a uvědomili si význam čelní čakry pro vaše tělo i mysl ve svém těle. 

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat čelní čakru. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty