ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Vykuřovací směs pro harmonizaci korunní čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci korunní čakry

Nádherná a jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy korunní čakry Sahasrára. Tato čakra představuje čisté světlo, pocházející ze slunce a má zásadní vliv na činnosti mozku, které jsou… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Vykuřovací směs pro harmonizaci korunní čakry

Nádherná a jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy korunní čakry Sahasrára. Tato čakra představuje čisté světlo, pocházející ze slunce a má zásadní vliv na činnosti mozku, které jsou potřeba pro soustředění se, paměť a vnímání. Symbolem pro tuto čakru je květ lotosu, proto i tato směs v sobě nese vůni lotosových květů.  Směs zlepšuje průchodnost energie korunní čakrou, kterou harmonizuje a vrací jí rovnováhu.

Vůně této doslova sluncem prozářené směsi se rozvíjí v harmonii vůní středomořských bylin, aby následně přidala výraznější tóny sladce kořenné vůně medu a hřebíčku, které následně gradují do intenzivní vůně myrhy, kadidla a lotosového květu. Směs Sahasrára, spolu s korunní čakrou, harmonizuje naši mysl a navozuje příjemnou náladu. Vykuřování této směsi napomáhá uvolnění stresu i fyzického napětí v těle. Napomáhá lepší koncentraci myšlenek a posiluje vnímání věcí a dějů okolo nás.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, bobkový list, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní lotosu.

Užití směsi pro harmonizaci korunní čakry

Cítíte-li, že ztrácíte energii, která proudí ve vaší korunní čakře, začínáte se obtížně koncentrovat nebo si něco zapamatovat, může to být způsobeno i tím, že je vaše korunní čakra zablokována negativní energií a potřebná pozitivní energie nemůže touto čakrou volně proudit. Vaše myšlení, vnímání a paměť se tak dostávají do nerovnováhy.  Je tedy potřeba tuto čakru zprůchodnit, tak aby v ní mohla energie vašeho těla volně proudit a čakra se vrátila do nezbytné energetické rovnováhy. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali a uvědomili si význam korunní čakry pro vaše tělo i mysl ve svém těle, uvolnili se, a otevřeli svou mysl harmonii a příjemným myšlenkám.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat korunní čakru. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty