ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Vykuřovací směs pro harmonizaci pupeční čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci pupeční čakry

Výrazná a přesto jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy pupeční čakry Manipúra (též zvané čakra solar plexus). Tato čakra, umístěná za pupkem v oblasti solar plexu, má přiřazenu žlutou… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Původní cena:
229 Kč
Ušetříte:
46 Kč −20%
Vaše cena:
183 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Vykuřovací směs pro harmonizaci pupeční čakry

Výrazná a přesto jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy pupeční čakry Manipúra (též zvané čakra solar plexus). Tato čakra, umístěná za pupkem v oblasti solar plexu, má přiřazenu žlutou barvu, představující energii ohně, a má zásadní vliv na naši životní energii a funkci zažívacích orgánů. Pokud není pupeční čakra v harmonii s energií našeho těla, potom se cítíme malátní, vyčerpaní, bez energie. Naše fyzické i psychické zdraví je silně oslabenou. Je-li však tato čakra v rovnováze, potom se cítíme zdraví, plní energie a aktivity. Směs Manipúra zlepšuje průchodnost energie sakrální čakrou, kterou harmonizuje a vrací jí rovnováhu.

Vůně této jemné směsi začíná příjemnou vůní středomořských bylin, aby následně přidala výraznější sladce kořeněné tóny vůně medu a hřebíčku, přecházející do výrazných vůní kopálu, kadidla a levandule. Směs Manipúra, spolu s pupeční čakrou, podporuje naši životní energii, životní sílu a zdraví. Vykuřování této směsi napomáhá očistě těla od negativních energií, zbavuje malátnosti a apatie.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní levandule.

Užití směsi pro harmonizaci pupeční čakry

Pokud jste neustále nemocní, cítíte se slabí, bez energie, bez chuti do života, místo aktivity u vás převažuje apatie, může to být způsobeno i tím, že vaše sakrální čakra je zablokována negativní energií a potřebná pozitivní energie nemůže touto čakrou volně proudit. Vaše myšlenky a sebevědomí se tím dostávají nerovnováhy.  Je tedy potřeba tuto čakru zprůchodnit, tak aby v ní mohla energie vašeho těla volně. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali a uvědomili si význam pupeční čakry pro vaše tělo i mysl ve svém těle pro znovu získání energie a životní síly.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat sakrální čakru. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty