ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Vykuřovací směs pro harmonizaci srdeční čakry - Anáhata

Vykuřovací směs pro harmonizaci srdeční čakry - Anáhata

Nádherná a jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy čakry srdce Anáhata. Tato čakra, umístěná v blízkosti srdce, představuje modré světlo, pocházející z nebe a má zásadní vliv na naše… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Vykuřovací směs pro harmonizaci srdeční čakry - Anáhata

Nádherná a jemná směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy čakry srdce Anáhata. Tato čakra, umístěná v blízkosti srdce, představuje modré světlo, pocházející z nebe a má zásadní vliv na naše emoce, city, lásku, oddanost a harmonii. Pokud je čakra srdce v harmonii s energií našeho těla, převažují v nás pozitivní pocity. Cítíme se šťastní, máme v sobě pochopení, soucit, milosrdenství, dobrotu a lásku. Není-li tato čakra v rovnováze, jsou naše city neurovnané a máme v nich zmatek, který u nás způsobuje smutek, pochyby, žal a pochyby nebo naopak vztek, žárlivost a žádostivost. Směs Anáhata zlepšuje průchodnost energie srdeční čakrou, kterou harmonizuje a vrací jí rovnováhu.

Vůně této láskyplné směsi se rozvíjí v harmonii vůní středomořských bylin, aby následně přidala výraznější tóny sladce kořenné vůně medu a hřebíčku, které následně gradují do intenzivní vůně myrhy, kadidla a růžových květů. Směs Anáhata, spolu se srdeční čakrou, harmonizuje naše pocity, přináší do našich srdcí lásku, čistotu, radost a mír. Vykuřování této směsi napomáhá k potlačení negativních emocí, jako je vztek, žárlivost nebo smutek a žal.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, bobkový list, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní růže.

Užití směsi pro harmonizaci srdeční čakry

Cítíte-li, že ztrácíte energii, která proudí ve vaší srdeční čakře, začínáte mít neurovnané myšlenky a pocity, z vašeho života se vytrácí radost a láska, může to být způsobeno i tím, že vaše srdeční čakra je zablokována negativní energií a potřebná pozitivní energie nemůže touto čakrou volně proudit. Vaše city a emoce se tak dostávají do nerovnováhy.  Je tedy potřeba tuto čakru zprůchodnit, tak aby v ní mohla energie vašeho těla volně. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali a uvědomili si význam srdeční čakry pro vaše tělo i mysl ve svém těle, uvolnili se, a otevřeli svou mysl harmonii, lásce a pozitivním emocím.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat srdeční čakru. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty