ÚvodEsoterikaFeng ShuiKřišťálové závěsy pro Feng Shui

Lotosový květ Feng Shui závěs do okna z barevných křišťálů a kovu

Lotosový květ Feng Shui závěs do okna z barevných křišťálů a kovu

Okouzlující Feng Shui křišťálový závěs Lotosový květ, krásně vypracovaný ze stříbřitého kovu se symbolem lotosového květu, barevných křišťálů a broušené čiré koule, vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X216558P
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lotosový květ Feng Shui závěs do okna z barevných křišťálů a kovu

Okouzlující Feng Shui křišťálový závěs Lotosový květ, krásně vypracovaný ze stříbřitého kovu se symbolem lotosového květu, barevných křišťálů a broušené čiré koule, vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých křišťálů, ale též krásu, štěstí a čistotu do vašeho života. Spousta malých barevných korálků symbolizuje barvy sedmi čaker. 3 cm velká křišťálová koule pro Feng Shui z čirého broušeného olovnatého skla zavěšená na konci závěsu symbolizuje vše objímající jednotu vesmíru i našeho života, požehnání a osvícení, jež přináší do života mír a zkušenosti. Poskytuje mír v duši, lásku a radost. Lotosový květ je symbolem věčnosti, znovuzrození a duchovnosti. Sedm krystalů v barvách čaker harmonizuje a vyrovnává energie nejdůležitějších čaker. Zavěste tento velmi dekorativní Feng Shui závěs nejlépe do okna bytu či kanceláře a nechte slunce zářit skrze něj v kouzelných a jiskřivých barvách duhy do vašeho prostoru. Už jen pohled na třpytivé záblesky světla vám vnese do duše mír, radost a uvolnění.

Délka tohoto překrásného závěsu je 34 cm cm, průměr křišťálové koule cca 30 mm. Korálky a broušené křišťály jsou vyrobeny z hutného skla. Kovová část z mosazi se stříbřitě barevnou úpravou. Dodáváme v dárkové krabici z bílého pevného papíru s průhledným víkem.

Lotosový květ závěs pro Feng Shui z čirého broušeného olovnatého skla a kovu pomáhá léčit a harmonizovat pomocí světla, jež se na desítkách broušených hran jeho koule a korálků rozzáří nádhernou duhou snad všech barev světelného spektra. Barevný třpyt se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. Zároveň prostor zbaví negativní energie, harmonicky usměrňuje chaotické toky energie, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace. Broušené hrany Feng Shui křišťálů podporují přesné myšlení, kreativitu, stimulují společenský živost a vytváří pozitivní vztahy v rodinně či s kolegy na pracovišti. Velikost koule 30 mm.

Křišťál ve tvaru broušené koule je symbolem dokonalosti a čistoty. Koule Feng Shui v sobě nese něžnou ženskou energii Jin, která harmonizuje a aktivuje jemnou energii, vnášející do našeho života romantiku, pocit pohody a klidu, relaxaci a něhu. Je velmi vhodná pro podporu tvořivosti a představivosti, zejména pro lidi s uměleckými sklony a ambicemi. Feng Shui křišťálovou kouli můžeme pověsit do středu jakékoliv místnosti nebo též do oken v místnostech, jejichž pozitivní energii potřebujeme posílit.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl - a stále ještě je, obzvláště uctíváným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

Naše duhové křišťály byly speciálně navrženy a vybroušeny pro účely Feng Shui. Jedná se o skleněné krystaly s příměsí olova, které se svými vlastnostmi velmi podobají přírodnímu křišťálu.

Související produkty