ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Vykuřovací směs pro harmonizaci krční čakry

Vykuřovací směs pro harmonizaci krční čakry

Vyvážená a milá směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy čakry hrdla Višuddha. Tato čakra, umístěná v oblasti hrdla, má přiřazenu modrou - fialovou barvu, představující nekonečno, a má zásadní… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Původní cena:
229 Kč
Ušetříte:
46 Kč −20%
Vaše cena:
183 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Vykuřovací směs pro harmonizaci krční čakry

Vyvážená a milá směs bylin, kadidla a pryskyřic pro harmonizaci energie a rovnováhy čakry hrdla Višuddha. Tato čakra, umístěná v oblasti hrdla, má přiřazenu modrou - fialovou barvu, představující nekonečno, a má zásadní vliv na naše poznání, moudrost, výřečnost, city a vyváženost našich myšlenek. Pokud je čakra hrdla v harmonii s energií našeho těla, cítíme se téměř neomezeně šťastní a svobodní. Není-li tato čakra v rovnováze, dostavují se u nás pocity strachu, nervozity a trémy, máme zábrany v komunikaci s lidmi okolo nás. Směs Višuddha zlepšuje průchodnost energie hrdelní čakrou, kterou harmonizuje a vrací jí rovnováhu.

Vůně této šťastné směsi se rozvíjí v jemnou vůni středomořských bylin, aby následně přidala výraznější tóny sladce kořenné vůně medu a hřebíčku, které se vystupňují do intenzivní vůně kopálu, kadidla a eukalyptu. Směs Višuddha, spolu se krční čakrou, harmonizuje naše myšlenky, přináší pocit štěstí a sebevědomí. Vykuřování této směsi napomáhá k potlačení pocitů strachu, nočních můr, nervozity, stresu a trémy.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, med, prášek ze santálového dřeva, levandule, hnědý cukr, rozmarýn, hřebíček, růžové lístky, pigmenty, vonný olej s vůní eukalyptu.

Užití směsi pro harmonizaci krční čakry

Pokud v sobě začínáte pociťovat obavy, smutek, stres a výraznou nervozitu, může to být způsobeno i tím, že vaše hrdelní čakra je zablokována negativní energií a potřebná pozitivní energie nemůže touto čakrou volně proudit. Vaše myšlenky a sebevědomí se tím dostávají nerovnováhy.  Je tedy potřeba tuto čakru zprůchodnit, tak aby v ní mohla energie vašeho těla volně. Tato vykuřovací směs vám pomůže naladit se tak, abyste vnímali a uvědomili si význam krční čakry pro vaše tělo i mysl ve svém těle, uvolnili se, a otevřeli svou mysl pocitu štěstí, svobody a sebevědomí.

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat krční čakru. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty